Płatności

1. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem (przy odbiorze towaru).

 

2. Przelewem na konto bankowe Sprzedającego: Multimal Janusz Koszałka 20-049 Lublin Aleje Racławickie 29B/7 Numer konta: 42 1940 1076 3041 1360 0000 0000. Jako tytuł przelewu należy wpisać przypisany numer zamówienia przesłany na adres e-mail w potwierdzeniu Zamówienia.

 

3. W przypadku płatności w formie przedpłaty pełną wartość zamówienia wraz z kosztami przesyłki należy wpłacić na podane w zamówieniu konto bankowe Sprzedawcy. Wysyłka zamówienia następuje po zaksięgowaniu na koncie bankowym pełnej wartości zamówienia.

 

4. W przypadku płatności gotówka przy odbiorze wysyłka zamówienia następuje po mailowym potwierdzeniu zamówienia. Pełna wartość zamówienia wraz z kosztami przesyłki jest płatna gotówką w momencie doręczenia przesyłki.

 

5. Możliwa jest forma płatności w postaci gotówki w przypadku osobistego odbioru towaru po wcześniejszym ustaleniu tej formy ze Sprzedającym.

 

6. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu Sprzedawca zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie wybranych opcji płatności na stronie Sklepu multimal.pl.

 

7. Na każdy sprzedany towar wystawiany jest dowód zakupu. Dowodem zakupu jest paragon fiskalny lub faktura VAT zakupu, wedle wyboru Klienta.