G-4RZ1CPDKTP

Płatności


1. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem (przy odbiorze towaru).

 

2. Przelewem na konto bankowe Sprzedającego: Multimal Marzena Koszałka 20-049 Lublin Aleje Racławickie 29B/8 Numer konta: mBank 61 1140 2004 0000 3502 7971 6853   Jako tytuł przelewu należy wpisać przypisany numer zamówienia przesłany na adres e-mail w potwierdzeniu Zamówienia.

 

3. W przypadku płatności w formie przedpłaty pełną wartość zamówienia wraz z kosztami przesyłki należy wpłacić na podane w zamówieniu konto bankowe Sprzedawcy. Wysyłka zamówienia następuje po zaksięgowaniu na koncie bankowym pełnej wartości zamówienia.

 

4. W przypadku płatności gotówka przy odbiorze wysyłka zamówienia następuje po mailowym potwierdzeniu zamówienia. Pełna wartość zamówienia wraz z kosztami przesyłki jest płatna gotówką w momencie doręczenia przesyłki.

 

5. Możliwa jest forma płatności w postaci gotówki w przypadku osobistego odbioru towaru po wcześniejszym ustaleniu tej formy ze Sprzedającym.

6. Szybkie Płatności                     

7. Płatności online kartami płatniczymi. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest

Autopay S.A.  Dostępną formą płatności są następujące karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro.


8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu Sprzedawca zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie wybranych opcji płatności na stronie Sklepu multimal.pl.

 

9. Na każdy sprzedany towar wystawiany jest dowód zakupu. Dowodem zakupu jest paragon fiskalny lub faktura VAT zakupu, wedle wyboru Klienta.