Multimal - Części zamienne GEBERIT, KOŁO, TECE, HANSGROHE

Sklep Multimal.pl jest własnością firmy Multimal Marzena Koszałka z siedzibą w Lublinie 20-049, przy ul. Aleje Racławickie 29B/8 .

Firma Multimal powstała w czerwcu 1989r. w Lublinie. Zajmujemy się instalacjami urządzeń sanitarnych firmy GEBERIT oraz serwisem urządzeń tej firmy. Od niedawna rozszerzyliśmy swoją ofertę handlową o części zamienne do spłuczek Koło i spłuczek podtynkowych Tece.

Mając na uwadze Państwa wygodę, powstał w tym miejscu internetowy sklep z częściami zamiennymi do spłuczek podtynkowych i innych urządzeń sanitarnych firmy GEBERIT. Posiadamy w ofercie ponad 200 różnych części serwisowych tej marki, są to zawory spustowe i napełniające, wężyki, nasady kozłowe, uszczelki, zestawy naprawcze i adaptacyjne, przyciski i inne części do wszystkich modeli stelaży podtynkowych Geberit, Koło, Tece nawet tych najstarszych. Proponujemy również części zamienne do pisuarów, baterii umywalkowych i sytemu odwodnienia dachu Geberit Pluvia. Oferowane produkty są oryginalne, pochodzą z polskiej sieci dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta. Posiadają również certyfikat KIWA, który potwierdza, że produkty firmy Geberit spełniają wymogi w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. W przypadku braku jakiejkolwiek części w ofercie lub wątpliwości dotyczących wybranej pozycji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się w miarę możliwości jak najszybciej udzielić informacji, doradzić, indywidualnie wycenić i zamówić brakującą część zamienną.


GEBERIT

Geberit jest wiodąca firmą w technologii sanitarnej. Systemy Geberit są znane i rozpoznawalne na całym świecie. Szeroka gama wyrobów i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jest liderem światowego rynku wyrobów sanitarnych.